Reklama i Nadruki Sławków

tel.: 502 614 416 | Sławków | Rynek 22

zapraszam: pn.: 8:30- 17:00, wt.- czw.: 8:30- 15:00

POLIGRAFIA TO MÓJ KONIK. IHA!

Projektuję i drukuję przeróżne materiały poligraficzne: wizytówki, ulotki, plakaty, dyplomy, zaproszenia, notesy, kalendarze, teczki, winietki, vouchery i inne. 

W ramach usługi projektowej mieści się pełna szata graficzna oraz przygotowanie
i kontrola treści. Wszystkie elementy graficzne pochodzą z legalnego banku zdjęć.

Materiały poligraficzne są drukowane w różnych nakładach. Generalna zasada jest taka, że im większy jest zamawiany nakład tym taniej kształtuje się koszt jednostkowy danego medium.

To co mnie wyróżnia to projekty wykonywane do pełnej satysfakcji bez limitu bezpłatnych poprawek udoskonalane według sugestii klienta.  

POLIGRAFIA W 4 KROKACH

1. OKREŚLENIE RODZAJU NOŚNIKA

Wizytówka, ulotka a może folder? Dla każdego coś dopasowanego 😉 

2. OPRACOWANIE GRAFICZNE

Ważne informacje, które chcesz przekazać zawrę w dopracowanym i estetycznym układzie graficznym. 

3. POPRAWKI PROJEKTOWE

Jeśli masz jakieś uwagi co do projektu to po prostu daj mi znać: wprowadzę je według Twoich sugestii.   

4. WYDRUK NA GOTOWO

Najmilsza część tej pracy: otrzymanie efektu końcowego 🙂

ILE TO TRWA?

REALIZACJA OD RĘKI:
Pojedyncze wydruki m. in. zdjęć, dyplomów, plakatów, dokumentów i zaproszeń.  Usługi laminowania, ksero, skanowania itp. 

KILKA DNI ROBOCZYCH:
– niskonakładowy (do około 30 sztuk) wydruk z projektu klienta
– wydruk wysokonakładowych zamówień wraz z opracowaniem projektu graficznego. Tutaj czas realizacji determinuje klient, który opiniuje tworzony projekt i przekazuje uwagi co do ewentualnych poprawek. 

KILKA WAŻNYCH SPRAW:

DODRUK

W sytuacji gdy będziesz potrzebować ponownie wydrukować wizytówki, ulotki lub inne nośniki reklamowe, wystarczy skontaktować się ze mną i zlecić tzw. dodruk. Przechowuję wszystkie projekty klientów dlatego też przy dodruku korzystamy z istniejących plików, za które nie trzeba już ponosić ponownych kosztów opracowania graficznego.

EDYCJA + DODRUK

Jeśli chcesz zlecić dodruk, ale potrzebujesz przedtem zmodyfikować nieco istniejący projekt (np. zmiana nr telefonu, adresu, wzbogacenie oferty, zmiana grafiki itp.) wówczas po omówieniu zakresu zmian, wycenię moja ingerencję graficzną a po płatności, wykonam zmiany według ustaleń. 

WYDRUK Z PLIKU KLIENTA

Istnieje możliwość wykonania dowolnych wydruków z plików powierzonych przez Klienta. Należy jednak pamiętać, że nie biorę odpowiedzialności m. in. za jakość wydruku, poprawność pliku a w szczególności ewentualne błędy treściowe czy graficzne. Klient, który składa zamówienie na wydruk ze swoich materiałów deklaruje tym samym, że akceptuje powyższe warunki współpracy.   

PROJEKT I PRAWA AUTORSKIE

Właścicielem każdego wykonanego projektu graficznego jest jego twórca. Tylko on ma prawa autorskie pozwalające swobodnie dysponować stworzonymi materiałami: powielać je czy modyfikować. Opracowanie projektu dla klienta nie jest równoznaczne z otrzymaniem przez klienta wspomnianych praw autorskich do stworzonych plików. Są to dwie osobne sprawy, które trzeba rozróżnić.

Można to łatwo zrozumieć porównując różnice jakie niesie wypożyczenie i zakup samochodu. W pierwszym przypadku opłacasz możliwość częściowego użytkowania danego dobra (w ograniczonym, ściśle wytyczonym zakresie), bez prawa do pełnej, nieograniczonej własności. Jeśli chcesz mieć całkowitą dowolność w dysponowaniu nim (w tym przypadku – projektem graficznym) zobowiązany jesteś do jego wykupienia (a ściślej pisząc do wykupienia praw autorskich do tego właśnie projektu). 

Zadzwoń teraz!