Reklama i Nadruki Sławków

tel.: 502 614 416 | Sławków | Rynek 22

zapraszam: pn.: 8:30- 17:00, wt.- czw.: 8:30- 15:00

POLIGRAFIA TO MÓJ KONIK. IHA!

Projektuję i drukuję przeróżne materiały poligraficzne: wizytówki, ulotki, plakaty, dyplomy, zaproszenia, notesy, kalendarze, teczki, winietki, vouchery i inne. 

To co mnie wyróżnia to projekty wykonywane do pełnej satysfakcji bez limitu bezpłatnych poprawek udoskonalane według sugestii klienta.  

W ramach usługi projektowej mieści się pełna szata graficzna oraz przygotowanie i kontrola treści. Wszystkie elementy graficzne pochodzą z legalnego banku zdjęć.

Materiały poligraficzne są drukowane w różnych nakładach, każdorazowo informuję klienta o ilościach jakie są dostępne jednorazowo.

POLIGRAFIA W 4 KROKACH

1. OKREŚLENIE RODZAJU NOŚNIKA

Wizytówka, ulotka a może folder? Dla każdego coś dopasowanego 😉 

2. OPRACOWANIE GRAFICZNE

Ważne informacje, które chcesz przekazać zawrę w dopracowanym i estetycznym układzie graficznym. 

3. POPRAWKI PROJEKTOWE

Jeśli masz jakieś uwagi co do projektu to po prostu daj mi znać: wprowadzę je według Twoich sugestii.   

4. WYDRUK NA GOTOWO

Najmilsza część tej pracy: otrzymanie efektu końcowego 🙂

ILE TO TRWA?

Na dobry projekt i jeszcze lepszy wydruk należy zarezerwować sobie zapas około 7- 9 dni roboczych liczonych od momentu opłacenia zamówienia i wyznaczenia terminu realizacji. Wszyscy moi klienci traktowani są indywidualnie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdego obowiązuje kolejka zamówień czyli aktualne obłożenie.   

DODRUK I PROJEKT

Drogi Kliencie pamiętaj, że właścicielem każdego wykonanego projektu graficznego jest jego twórca a opracowanie projektu nie znaczy, że otrzymujesz prawa autorskie do niego. Są to dwie osobne sprawy, które trzeba rozróżnić.

Oznacza to, że jeśli chcesz coś dodrukować skorzystamy z już istniejącego projektu- i wtedy zapłacisz wyłącznie za wydruk. Jeśli jednak będziesz chciał pozyskać pliki produkcyjne dla swoich celów, konieczne jest spisanie i opłacenie umowy o sprzedaży praw autorskich do projektu. Wtedy dopiero możesz stać się posiadaczem projektu i dowolnie nim dysponować.