Reklama i Nadruki Sławków

tel.: 502 614 416 | Sławków | Rynek 22

zapraszam: pn.: 8:30- 17:00, wt.- czw.: 8:30- 15:00

projektuję, drukuję i wyklejam Naklejki

RODZAJE FOLII REKLAMOWYCH

W zależności od tego co chcesz okleić, dobieram stosowne, dedykowane danym powierzchniom folie.
Robię to w trosce o to, by były one trwale i estetycznie dopasowane do podłoża. 

Folie ploterowe wycinane po obrysie służą do oklejania samochodów, szyldów, tablic i innych gładkich powierzchni. Można wycinać z nich litery i proste kształty.

Folie cyfrowe konfekcjonowane w brytach wykleja się na wszelkie gładkie powierzchnie, m. in. samochody, szyldy, płyty meblowe i inne.

Folie one way vision to folie z charakterystycznym dziurkowaniem, które sprawiają, że po wyklejeniu na przeszkleniu nie przepuszczają wzroku z zewnątrz do środka. 

Folie wylewane to medium specjalistyczne dedykowane pojazdom z przetłoczeniami: dopasowują się one do kształtu powierzchni i można nimi oklejać pojazdy całościowo.

Kształty, wielkości i ilości

Wykonuję naklejki w dowolnym nakładzie i kształcie – bez względu czy potrzebujesz jedną sztukę (np. naklejka indywidualna na butelkę domowego trunku, okleina na szafkę w pokoju dziecięcym, wlepka na samochód itp.) czy też chcesz zamówić dziesiątki/setki/tysiące naklejek do celów promocyjnych – każdą ilość i formę możesz zamówić u mnie.

Jeśli nie masz pewności, na którym rodzaju folii wykonać Twoje naklejki – zdaj się na mnie – chętnie Ci doradzę i pokażę na żywo jak będzie wyglądał Twój produkt 🙂 

WLEPY FIRMOWE DLA MOTO - SERWIS

NAKLEJKA ADRESOWA NA STARY LAMPION

NAKLEJKI REJESTRACYJNE

WLEPKI NA PREZENTOWE BUTELKI

Jak zamówić naklejki w 4 prostych krokach

1. OKREŚL POTRZEBY

Sprecyzuj do czego/na co potrzebujesz okleiny, ile ma ich być, jaki mają mieć wymiar i design.

Załóżmy, że chcesz zamówić naklejki na zeszyty dla dziecka do szkoły: określ jak duża ma być naklejka mierząc zeszyt, policz ile ma być naklejek i zrób listę jakie treści mają być na kolejnych naklejkach. 

2. ZAPYTAJ O KOSZTY

Jeśli będę znała informacje z pkt. nr 1, szybko przygotuję wycenę Twojego zamówienia.

Po złożeniu zamówienia i wykonaniu płatności poczekaj kilka dni roboczych na projekt naklejek, który będę wykonywać uwzględniając Twoje sugestie i życzenia w zakresie doboru kolorów, grafik itp.  

3. OCEŃ PROJEKT

Zapoznaj się z propozycją projektową, któą prześlę Ci mailem, Messengerem lub przez WhatsApp. 

Projekt wykonuję do pełnej satysfakcji bez limitu bezpłatnych poprawek toteż możesz mieć pewność, że będzie on dokładnie taki jak chcesz i nie będziesz musiał akceptować projektu, który Ci nie odpowiada. 

4. ODBIERZ ZAMÓWIENIE

Po ostatecznej akceptacji projektu daj mi kilka dni roboczych na realizację.

Kiedy tylko naklejki będą gotowe, będziesz pierwszą osobą, która się o tym dowie 🙂 Naklejki odbierzesz starannie zapakowane a w chwili odbioru poinstruuję Cię jak prawidłowo je wykleić. 

Chcesz zobaczyć inne moje realizacje?

Zadzwoń teraz!